Ücretsiz En İyi 10 Android Uygulaması

Günümüzde 7’den 70’e herkes mobil telefon sahibi diyebiliriz. Bütün günlük işlemlerimizi mobil telefonlardan yaptığımız şu günlerde işimize yarayacak birçok kullanışlı mobil uygulama var. Bizlerde bu yazımızda Google Play’ de Ücretsiz olarak sunulan En iyi 10 uygulumayı sizler için derledik.


 

10- YouCam Makeup-Makeover Studio

Kaynak: wiseshe.com

Kaynak: wiseshe.com

Google Play En İyi Ücretsiz oyunlar listesinde 10. sırada yer alan YouCam’in makyaj uygulaması son derece kaliteli bir programdır. Şuan için 10 milyon kez indirilen uygulama 100.000 civarı oylama ile 4.4 oran almıştır. Programın içeriğine baktığımızda çeşitli fotoğraflar üzerinde oynayabilececeğiniz gibi, kameranız üzerinden de farklı  makyaj görüntülerini kendi üzerinizde deneyebilirsiniz.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 

9- Hola Launcher

Kaynak:dostindir.com

Kaynak:dostindir.com

Hola Launcher son derece başarılı bir mobil launcher’dır. Eğer siz de android telefonunuzun temasından sıkıldıysanız ve yeni bir görüntü ile android telefonunuzu kullanmak istiyorsanız, basit ve ufak bir program olan Hola Launcher tam size göre diyebiliriz. Telefonunuza basit bir şekilde yükleyebileceğiniz bu program, telefonunuza çok şık bir görüntü kazandırmaktadır. Telefonunuzda yüklü olan tüm uygulamalara şık birer ikon veren Hola Launcher minimalist bir görüntü sunuyor.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 

8- Retrica

Kaynak:descargarretrica.info

Kaynak:descargarretrica.info

Aslında listemizde bulunan bütün uygulamalar mobil telefon sahibi kişiler tarafından biliniyor. Ancak belki de en çok bilinenlerden biri olan Retrica son derece başarılı bir fotoğraf çekme uygulamasıdır. Fotoğraf çekerken çeşitli efektler kullanarak fotoğraflarınızın daha güzel gözükmesini sağlıyor. Şu anda Google Play’de 100 milyondan fazla indirilen bu uygulama 4.3 gibi bir puan almıştır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


7- CM Security

Kaynak:tech.tavaana.org

Kaynak:tech.tavaana.org

En iyi 10 Uygulama listemizde  bir de güvenlik programı bulunuyor. Android telefonunuz için antivirüs programı bakıyorsanız CM Security tam aradığınız program olabilir. Antivirüs programı olmasıyla beraber telefonunuzu hızlandırma kiti ve uygulamalarınıza kilit koyma özellikleriyle de son derece talep edilen bir programdır. CM Security programı 100 milyon indirme oranına ulaşmış ve toplamda 14 milyon civarında oylanıp 4.7 puan almıştır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


6- Clean Master

Kaynak:windowspower.de

Kaynak:windowspower.de

Clean Master programı da Android telefonlarda en çok tercih edilen temizleme programıdır. Telefonunuzda bulunan gereksiz ögeleri temizleyerek, performansınızı artırabilir, uygulamalarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu hızlandırmaya yarayan Clean Master ile virüs taraması da yapabilirsiniz. Clean Master programı Google Play’de 500 milyon kez indirilmiştir ve 29 milyona yakın oylanmıştır. 4.7 oylanma oranıyla listemizde yer almaktadır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


5- 360 Security

Kaynak:senatortr.blogspot.com

Kaynak:senatortr.blogspot.com

Listemizde yer alan bir diğer Andorid antivirüs program 360 Security’dir.  Telefonunuza  profesyonel bir  koruma sağlayan 360 Security en iyi hızlandırıcı ve temizleyici programlardan da biridir. Bataryanızın daha uzun süre gitmesi için yüksek kullanılmlı uygulamaları izleyerek güç tasarrufu yapmanıza yarar sağlamaktadır. 100 Milyon kez indirilen bu program da kullanıcılar tarafından 4.6 puan almıştır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


4- Instagram

Kaynak:tr.wikipedia.org

Kaynak:tr.wikipedia.org

Aslında Instagram hakkında ekstra ne yazılabilir ki ? Dünyanızı paylaşmak için sanırım en iyi yol Instagram. En güzel anlarınızı kolayca fotoğraflayarak arkadaşlarınızla, ailenizle kısaca herkesle paylaşabileceğiniz bu program sevdiğiniz ünlüleri de takip etmenin en kolay yolu. Dünyaca ünlü isimlerin de kullandığı Instagram, Direct gibi ekstra özelliklerle de daha kullanışlı bir program haline gelmiştir. Instagram 500 milyon indirilme sayısını geçmiş uygulama yaklaşık 26 milyon oy almıştır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


3- Facebook

Kaynak:flickr.com

Kaynak:flickr.com

Konumuz Android uygulamaları olunca herkesin bildiği bu tarz uygulamalarda listemize girebiliyor. Facebook bilindiği gibi dünyanın en çok kullanılan sosyal ağıdır. Dolayısıyla android uygulaması da en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Facebook hesabımıza Android telefonunuzdan kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz uygulama toplamda 1 milyar indirmeyi geçmiştir.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


2- Messenger

Kaynak:phandroid.com

Kaynak:phandroid.com

Bir diğer facebook uygulaması olan Messenger, facebook arkadaşlarımızda mobil telefondan sohbet etmemizi sağlamaktadır. Son derece pratik olan bu uygulama sayesinde facebook uygulamasına ihtiyaç kalmadan tüm sohbet işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çevrimiçi arkadaşlarınızı da görmenize olanak sağlayan bu uygulama 1 milyar indirmeyi geçen uygulamalardan biridir. Ancak 3.9 puan almıştır.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


1- Whatsapp

Kaynak:commons.wikimedia.org

Kaynak:commons.wikimedia.org

Whatsapp uygulaması da bağımsız mesajlaşma programıdır. Yıllık 0.99 dolar ücreti olan uygulama çok pratik bir uygulamadır. Son yıllarda farklı özellikler de eklenen uygulamada sesli mesaj, fotoğraf, video gönderebiliyoruz. İnternet üzerinden arama imkanı da sunan uygulama listeminiz ilk sırasında yer alıyor. 1 milyar indirme sayısını çoktan geçen bu uygulama en iyi ücretsiz popüler uygulamalar listesinde ilk sırasındaki yerini kısa bir sürede kaybetmeyecektir.

YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 


 

 

Sizce En İyi Ücretsiz Android Uygulaması Hangisi?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

 

Yorumlar

Yorum

FANOFDIDIER

Son Yazılar
Bir cevap bırakın