EN İYİ 10 KULAKLIK MARKASI

Hayatımızın her anında bize eşlik eden kulaklıklardan sizce hangisi daha iyi?

 • Sennheiser

  Alman gücü kulaklıklar karşınızda. Sadece kulaklık üretmeye kendini adamış bir isim. Stüdyoların vazgeçilmezi. Kendini ispatlamış bir kalite. Fazla söze gerek yok, Sennheiser kendisini size ustaca anlatacaktır. Gelmiş geçmiş en iyi kulaklık olarak bilinen HEV90/HE90 Orpheus model kulaklık Sennheiser üretimidir. Videomuz da bu kulaklığı daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır.

 • Beats

  Adıyla sıkça karşılşatığımız bir firma, Beats. Gençlerin listesinde en başta. Spor ve dinamik tarzıyla dikkat çeken tasarımları var. Apple firmasının beyaz renk kulaklıklarına karşı, kırmızı ve mavi kulaklıkları çok estetik. Apple’ın beyaz modasını yakalamış görünüyor. İnceleme videosuyla sizleri baş başa bırakalım efendim.

 • Sony

  Adı Latince’de ‘Ses’ anlamına gelen Sony, Japon kökenli bir firma. Ses dünyasının Mercedes’i desek, çok da abartmış olmayız. Hatırı sayılır bir kuruluş. İşlerini çok iyi yapan, ayrıca çok ciddi ve çok hassas bir misyon ve vizyona sahipler. Tadına varanların bir daha vazgeçemediği türden. İnceleme videosu sizlerle.

 • Bose

  Bilmeyenler belki bu ismi Renault firmasının Latitude arabasında duydu ilk defa. Fakat bu isim ses sistemleri dünyasında yıllanmış şarap tadında. Çok kaliteli bir iş çıkartıyorlar. Savaşmaya her an hazır duruyorlar. Tasarımlarında psikoakustik bilimini kullandıklarını da dipnot olarak geçelim.

 • Shure

  Mikrofonlardan tanıdığımız bir firma karşımızda. Vokalistlerin vazgeçemediği, kendini ispatlamış bir firma. Fakat kulaklık tasarımları için aynı şeyleri söyleyebilir miyiz? Tasarım olarak çok iyiler, fakat bu kadar kulaklık konusuna kendini vermiş firma arasında ne kadar tutunabilir? Zamanla göreceğiz

 • Creative

  Kulaklarımızın aşina olduğu bir isim karşımızda. Multimedya’nın Microsoft’u diyelim. Ses konusunda da çabalıyorlar, iyi olmak için. Ses kartı konusunda üzerlerine yok. Kulaklık konusunda da ismini çokça duymaya başladık artık. Daha da çalışmaları gerektiğini söylemek, çok da uzak değil. Sonuçta bir isimleri var. İyi şeyler bekliyor kullanıcılar.

 • Apple

  Apple kulaklık konusunda çok hassas davranıyor ve bu işi ciddiye aldığını ürünleriyle hissettiriyor. Özellikle iPhone 5 ile birlikte piyasa sürülen, EarPods ismini verdikleri 3 senelik titiz bir çalışmanın ürünü olan bu kulaklıkla kulvara hızlı bir giriş yapan Apple, yine çok iddialı bir tasarımla sahnede. EarPods tanıtım videosu sizlerle.

 • Koss

  Amerikan gücü bir kulaklık firması karşımızda bu sefer. Kulaklık işine özellikle yoğunlaşmış bir isim. Göze hitap eden bir tasarım anlayışı olmasa da kalite, sanki bu farkı kapatıyor. Piyasada tutunabilmek için iyi bir pazarlama metodu seçtikleri de aşikar. Zira aynı kalitede başka marka kulaklıklar cepten çok can yakıyor. Koss nabzımızı iyi yokluyor.

 • Philips

  Hollanda çınarı, teknoloji devi bir isim. Bir çok sektörde elleri var. Bu sektörlerin içinde kulaklık konusuna ne kadar önem veriyorlar bilinmez ama iyiyi hedefleyen bir görüşe sahip oldukları kesin. Kulaklıkta çok da iyi olmadıkları konusunda söylentiler dolaşsa da, onların bu söylenti karşısında nasıl bir duruş sergileyeceği merak konusu.

 • Samsung

  Son yıllarda teknoloji kulvarında tabiri caizse amuda, değilse şaha kalkmış bir firma karşımızda. Kulaklık konusunda iyi olsa bile diğer tasarımlarından ötürü gölgede kalacağının altını özellikle çizmek gerek. Çok iyi çalışıyorlar. Son zamanların en çok kullanılan markası. Bakalım bu ünvanını kulaklık konusunda da koruyabilecek mi?

En İyi 10 Kulaklık Markası

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Yorumlar

Yorum

eniyion.org

Son Yazılar
Bir cevap bırakın