En Gösterişli Kabinlere sahip havayolu şirketleri

Havayolu şirketleri çok büyük yatırımlar gerçekleştirerek, yolcularına kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tabi ki her hizmetin de bir karşılığı var. İşte karşınızda ancak dünyanın parasını dökerseniz görebileceğiniz uçak kabinleri.

 


10 British Airways First Class

The Aeroplane  New York’tan Londra’ya gidiyor ve Boeing 747-400 yolcularına müthiş bir birinci sınıf deneyimi sunuyor. Birinci sınıf kabinleri mavi ışıklarla donatılmış ve şık modernize edilmiş mobilyalarla döşenmiştir. Listemizin daha başındayız ama muhteşem bir görüntü diyebiliriz.


9. Thai Royal First Class

Thai havayolları da muhteşem bir hizmet sunuyor. Dilediğiniz gibi yatın, kalkın, uyuyun, gezin. İsterseniz de uçağın spa hizmetinden yararlanın.En iyi yiyecekleri ve içecekleri Thai hava yollarıyla bulacaksınız.


8. Virgin Atlantic A330 Upper Class

Harika tasarlanmış mobilyalardan oluşturulan uçak, kullanıcılarına inanılmaz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor. Harika ışıkların yanı sıra muhteşem iç aydınlatmaları da ayrı bir konfor ve şık görünüm kazandırıyor.


7. Jet Blue Mint Class

Jet Blue ile yolculuk yaptıktan sonra bu hava yolu ile ilgili olumlu görüşlere sahip olacağınız kesin. Jet Blue’nun en güzel özellliklerinden biri yaptığı yemek servisleridir. Koltuklar geniş ve rahat olarak tasarlanmıştır ve yolcularına harika bir deneyim kazandırmaktadır.


6. Air France A380 First Class

First Class yolcular için tasarlanmış 9 adet koltuk bulunmaktadır. Bunların bazıları tek kişilik bazıları çift kişiliktir. Ayaklarınızı uzatıp, televizyon izleyebilirsiniz, aynı anda muhteşem yemeklerin tadına bakabilirsiniz.


5. Qatar Airways Business Class

Listemiz ilerledikçe özellikler de üst seviyeye çıkıyor. Barcelona’nın da sponsoru olan Qatar Hava yolları First Class yolcularına aradıkları herşeyi sunuyor. Sizinle birebir ilgilenen hostesler, harika yemekler, harika kabinler… Kısaca aradığınız herşey.


4. ANA First Square

Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp rahat bir nefes almak. Suit kabinler o kadar büyük ki elbiselerinizi asmak için bile bir bölüm bulunmaktadır. Yolcular menüden dilediklerini seçerek harika yemekleri yerken üst düzey yolculuk yapabilirler.


3. Emirates First Class Suites

Emirates hava yolları yolcularına en geniş kabinleri sunmaktadır. Emirates kabinlerinde ister ayaklarınızı uzatıp kitabınızı okuyun, ister televizyon seyredin yada uçağın sizlere sunduğu diğer avantajlardan yararlanın.


 

2. Etihad Diamond First Class

FROM ABU DHABI TO THE WORLD.  Yani Abu Dhabi’den dünyaya. Bu yazı Etihad uçaklarının dış tarafında yazmaktadır ve harika bir hizmet sunduklarını kanıtlamaktadır. First Class biletleri 1500 dolardan fazla olan Etihad inanılmaz bir deneyimi yolcularına sunmaktadır. Lüküsn sınırlarını zorlamak bu olsa gerek.


1. Singapore Airlines

Bu lüks hizmeti $5500- $23000 fiyatları arasında satın alabilirsiniz. 23 bin dolar neredeyse 70 bin lira yapmaktadır. Gerçekten lüks tanıtımını değiştiren Singapur hava yolları yemeklerinden, kabinlerine her açından çok kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum

FANOFDIDIER

Son Yazılar
Bir cevap bırakın