2015’in En Güzel 10 Kadını

Güzellik kavramı herkese göre değişse de herhalde bu kadınlar için güzel değil diyecek kimse yoktur. Listemiz oluşturulurken güçlü, güzel, arzu edilen popüler, çekici, zeki ve başarılı olmaları gibi kriterleri göz önünde bulundurulmuştur.


10- Shakira

Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı, prodüktör, koreograf ve model ve Pique’nin eşi Shakira listemizde 10. sırada yer alıyor. Forbes dergisi tarafından en güçlü kadın seçilmesi nedeniyle listemizde yer almaktadır. Temmuz 2014’te Facebook’ta 100 milyon takipçi sayısını geçen ilk isim olmayı başaran Shakira, sanırım bu listede olmayı hak ediyor.

Shakira


9- Priyanka Chopra

Eski, Dünya güzeli Priyanka Chopra listemizin 9. sırasında yer alıyor. Hindistanlı güzel, sinema oyuncusu ve şarkıcıdır.  Chopra, Hindistan’ın en çok tanınan ünlü isimlerinden biri olmakla beraber, en çok kazanan oyuncularından biridir. Hindistan Ulusal Film Ödülleri’nde En iy aktrist ödülünü almıştır. Ayrıca 4 kategoride Filmfare ödülü kazanmıştır.

Priyanka-Chopra-Sexy-curves


8- Kate Upton

Sports Illustrated Swimsuit Issue modeli Kate Upton, listemizde 8. sırada yer alıyor. Kate upton geçen sene bu listede 2. sırada yer almaktaydı. Kate Upton, People magazine tarafından en seksi kadın olarak da adlandırılmıştır.

kate


7- Taylor Swift

Amerikalı söz yazarı ve şarkıcı Taylor Swift, 7. sırada yer alıyor. Swiftt kendi kişisel deneyimleriyle iligi şarkılarla meşhur biridir. Ayrıca bir çok ödül almıştır. Aldığı ödülleri şöyle sıralayabiliriz: 7 Grammy Ödüşü, 16 Amerika Müzik Ödülleri, 7Country Müzik Ödülleri, 8Country Müzik Akademisi Ödülleri, 34 Billboard Müzik Ödülleri ve 1 Brit Ödülü. 2015 yılının başından beri 40 milyon albümü satılmıştır. Ayrıca şarkıları 130 milyondan fazla indirilme oranına ulaşarak farklı bir rekor da kırmıştır.

taylorswift


6- Gal Gadot

Eski, Miss İsrail olan Gal Gadot, listemizde 6. sırada. Bir giyim firması olan Castro’nun modelliğini yapan Gal Gadot,  Fast and Furious filmindekiGisele Yashar rolüyle bilinmektedir.

galgadot


5- Emma Watson

Harry Potter’ın yıldızı Emma Watson ise listede 5. sırada yer almaktadır. Emma Watson,AskMen dergisinin en seçkin 99 ismi listesinde de yer alırken TIME dergisininde de en etkili 100 isim listesinde 26. sırada yer almıştır.

emmawatson


4- Candice Swanepoel

Victoria Screet meleği Candice Swanepoel, listede 4. sırada yer almaktadır. Forbes dergisinin en çok kazanan modeller listesinde 10. sırada yer alan Swanepoel, birçok kez FHM dergisinin dünyanın en seksi kadını listelerine girmeyi başarmıştır.

candice


3- Deepika Padukone

Bollywood aktristleri arasında en çok kazananlardan biri olan Deepika Padukone, listede ilk 3’te yer alıyor. Padukone, Hindistan’da moda ikonu olarak bilinmektedir.Tissot, Sony Cyber-shot, Nescafe, Vogue eyewear, Maybelline and Pepsi gibi birçok markanın reklam yüzü de olmuş bir isimdir.

Deepika-Padukone-Beautiful-Women-of-2015


2- Jennifer Lopez

Amerikalı aktris, yazar, moda tasarımcısı, dansçı, yapımcı ve şarkıcı Jennifer Lopez listenin tabi ki olmazsa olmazlarından. Lopez’in ilişkileri her zaman tüm dünyanın ilgisini çekmiştir. Jennifer Lopez, tam 3 kez evlenmiştir. Eğlence dünyasının yanında J. Lo. çok önemli bir iş kariyerine de sahiptir. Çeşitli aksesuarlar, kokular, bir prodüksiyon şirketi, televizyon şirketi ve diğer işlerinin yanında bir de kadınlar ve çocuklar için daha iyi bir yaşam vakfı vardır.

Jennifer-Lopez-Most-Beautiful-Women-of-2015


1- Shailene Woodley

Ve listemizin bir numarasına geliyor. Divergent’ın yıldızı  Shailene Woodley, 2015’in en güzel kadını.  Nylon Magazine’s Young Hollywood Issue tarafından geleceğin 55 yüzünden biri olarak gösterilmektedir.

Shailene-Woodley-Most-Beautiful-Women-of-2015

 


 

Sizce En Güzeli Hangisi?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

 

Yorumlar

Yorum

FANOFDIDIER

Son Yazılar
Bir cevap bırakın